Program – Gwarki 2019 – Tarnowskie Góry

Program

06.09
Dzień 1,
Piątek
07.09
Dzień 2,
Sobota
08.09
Dzień 3,
Niedziela
06.09
Dzień 1,
Piątek

Tarnogórska Orkiestra Dęta

Tarnogórska Orkiestra Dęta prowadzona jest przez Marka Misia. Obecnie działa przy Tarnogórskim Centrum Kultury.

Więcej

Zespół Korek

Ich koncertowe brzmienie i charyzma powodują, że jest wspaniale przyjmowany zarówno w klubach, jak i na dużych festiwalach w towarzystwie czołówki polskiej sceny muzycznej.

Więcej

Tess

Utytułowany zespół taneczny powstały i działający od 2001 r. w TCK. W swojej historii TESS niejednokrotnie udowadniał nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale i międzynarodowej, iż tarnogórska młodzież ma talent.

Więcej

Kabaret Jurki

Zwycięzcy I nagrody na przeglądzie kabaretów PaKA w Krakowie, nagrody Programu III Polskiego Radia na Festiwalu Kabaretowym Mulatka w Ełku, Grand Prix IV Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Estradowej w Warszawie i wiele innych.

Więcej

Uroczyste Otwarcie Gwarków przez Burmistrza Miasta

Margaret

Jej singel „Cool Me Down” pokrył się podwójną platyną w Polsce, notowany był też na oficjalnej liście sprzedaży w Szwecji, gdzie został certyfikowany złotem.

Więcej
07.09
Dzień 2,
Sobota

Tukej

Znany i lubiany w naszym regionie zespół grający śląski funk! Mają na swoim koncie szereg koncertów plenerowych i klubowych w różnych miastach Śląska i nie tylko.

Więcej

Otsochodzi

Miłosz Stępień znany również jako Młody Janek – polski raper młodego pokolenia. W kwietniu 2015 wydał swój pierwszy minialbum pt. 7. Tego samego roku raper dołączył do akcji promocyjnej popkillera pod nazwą Młode wilki

Więcej

Sarsa

Autorka muzyki i tekstów, grająca na pianinie i ukulele, laureatka wielu konkursów muzycznych w tym, dwukrotnie Skoda Auto Muzyka, Bałtyk Festiwal, Niemen non stop.

Więcej

Nosowska

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów.

Więcej
08.09
Dzień 3,
Niedziela

Pochód Gwarkowski

Trasa przemarszu: ul. Opatowicka, ul. Opolska, ul. Jana III Sobieskiego, ul. Piłsudskiego, Plac Wolności.

Więcej

TG Big Band

W 2008 roku tarnogórska scena muzyczna została wzbogacona o pierwszy w historii miasta big band. Skład zespołu to głównie absolwenci Szkoły Muzycznej.

Więcej

Wojciech Gąssowski

Piosenkarz. Debiutował w 1962 r. na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie znalazł się w złotej dziesiątce laureatów. Artysta, którego nie trzeba przedstawiać fanom polskiej piosenki rozrywkowej lat 80.

Więcej

The Dumplings

Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich 120 tysięcy).

Więcej

The music of Electric Light Orchestra performed by Phil Bates & Band

Electric Light Orchestra to brytyjska mega grupa działająca w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX wieku. Jeden z największych zespołów w historii muzyki.

Więcej

Pokaz sztucznych ogni

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.